Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Nowa Słupia - Oferty wynajmu lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Magazyn Nowa Słupia

Nowa Słupia,świętokrzyskie

21,09 zł/m²350 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni użytkowej ok. 350 m2 zlokalizowany na parterze oraz części I piętra w budynku w Nowej Słupi przy Rynku. Budynek dostosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałtowska

Koszary,Ostrowiec Świętokrzyski(Nowa Słupia + 22 km)

54,55 zł/m²110 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przedstawiam Państwu lokal handlowo-usługowy pod działalność o powierzchni 110 m2 znajdujący na ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim z bezpośrednim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Jagiellońskie,Kielce(Nowa Słupia + 33 km)

32,26 zł/m²62 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem blisko centrum! ulica słoneczna Oferuję do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 62 m2 usytuowany na parterze budynku przy ulicy Słonecznej. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Kielce(Nowa Słupia + 33 km)

56,58 zł/m²587 m² 33 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o pow. ok. 587m2 zlokalizowana w sercu Kielc, w biurowcu z pojemnym parkingiem. Powierzchnia składa się z 11 pokoi biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Obrońców Pokoju

Opatów(Nowa Słupia + 25 km)

30 zł/m²337,70 m² 10 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: plac Obrońców Pokoju 23, opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3 ,1307/4 , 1308/1 , 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Paderewskiego

Centrum,Kielce(Nowa Słupia + 33 km)

36 zł/m²14 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Paderewskiego 43/45. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Nowa Słupia + 22 km)

14,87 zł/m²31 m² 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agencja nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje wynajem budynku użytkowego o powierzchni ok.400 m2 przy ul Samsonowicza na działce 3000 m2. Budynek użytkowy to 1. Parter:sklep /.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Rynek

Iwaniska(Nowa Słupia + 21 km)

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: lokal handlowo- usługowy - Rynek, iwaniska Idealne miejsce pod usługi beauty, sklep i inne! Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 zlokalizowany na 1.